Haberler

Stil Sahibi Olanlara Kymco Xciting 250Ri

01.03.2016
00:00
A+ A-

Kymco’nun kalitesine uygun, her zaman üstün performansı ve hızıyla mükemmelliği yakalamış Kymco Xciting 250Ri, scooter segmentinde kendine özgü aerodinamik bir yapısı, zarif, uyumlu ve genç tasarımı ile motosiklet tutkusunu sürücülerine yaşatıyor.

249 cc güçlü motor hacmi ve mükemmel performansı ile dikkat çeken Kymco Xciting 250Ri; 4 zamanlı, tek silindir, 2 supaplı SOHC ve sıvı soğutma sistemli motor yapısı ile donatıldı.

İlk bakışta göze çarpan yüksek ön siperlik sürüş esnasında size rüzgar gelmesini engelleyerek konforlu bir sürüş yapmanızı sağlıyor. Aynı zamanda iç bükey rüzgarlıkları yolculuk sırasında adeta gücünüze güç katarak daha kontrollü sürüş imkanı sunmaktadır.

Agresif ikiz farları ve Led DRL yani diğer gündüz sürüş farları ile karanlıkta yüksek aydınlatma sağlayarak üstün görüş imkanı sunuyor.

Performansına göre oldukça düşük yakıt tüketimi yapan Kymco Xciting 250Ri, tüm günlük ve uzun mesafe yolculuklarınızda size tam bir tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda karbon fiber kaplı, şık dizaynı ve Euro 3 standartlarına uygun egzoz yapısı ile tam bir çevre dostu.

Ön tekerleğin arkasına yerleştirilmiş soğutma sistemi ile sürüş sırasında motorunuzun gücüne güç katarak daha iyi performans almanıza yardımcı oluyor.

Performans, konfor ve güvenliği tek bir gövdede sunan Kymco, tasarımıyla da motosiklet tutkunları için ideal bir model olan Kymco Xciting 250Ri’yi, UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) güvencesiyle sizlerle buluşturuyor.